Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hill’s Kedi Maması

Hill’s


Hill’s kedi mamaları, evcil hayvanınızın sağlığı için en zengin, besleyici ve faydalı içerikte oluşturulmuştur. Evcil dostlarınız, mamaların bu zengin içerikleri sayesinde vücutlarının ihtiyaç duyduğu mineral, vitamin, protein, karbonhidrat ve yağları almış olur. Sevimli dostlarınızın vücutlarında bu elementlerden herhangi birinin eksik olması halinde sağlığında problemler meydana gelebilir. Bu nedenle kedilerin sağlığı için doğru mamayı tercih etmek önemlidir.

Hill’s mamaları farklı kedilerin damak tadı için uygundur. Her kedinin her mamayı sevmediği, bir kedinin sevdiği mamayı başka bir kedinin sevmeyebileceği bilinmektedir. Markanın bu kadar geniş çeşitli ve zengin aromalı mamalar üretmesinin sebebi budur. Hill’s ile farklı damak tadına sahip kediler tek bir markada buluşur ve enfesle mamalarını yerler.

Hill’s kedi mamaları içinde başka hiçbir markada bulmanızın mümkün olmadığı içerikler bulunmaktadır. Bu içeriklerden bir tanesi taurin adı verilen aminoasittir. Taurinin kedi vücutlarına pek çok faydası vardır. Eksikliğinde görme bozukluklarına kadar giden ciddi sağlık problemleri ortaya çıkar. Hill’s taurin isimli maddenin mama işlenme sürecinde eridiğini biliyor. Bu nedenle mamanın içine maddeler işlenme sürecinden sonra ekleniyor. Taurin isimli maddenin kedilerin kendileri üretemedikleri için mutlaka dışarıdan almaları gerektiği biliniyor.

Hill’s kedi mamaları kedi türlerine göre olan çeşitleri ile de kalplerde taht kurmayı başarmıştır. Her kedi ırkı kendine özeldir ve farklı özellikleri bulunmaktadır. Irkların enerji ihtiyaçlarının birbirinden farklı olduğu da bilinmektedir. Buna ek olarak tüketim şekilleri ve sindirim sistemleri iki farklı kedi türü için aynı olmayacaktır.

Hill’s Markasının Tarihi

Hill’s mama ilhamı bir rehber köpekten alarak kurulmuştur. Gözleri görmeyen Morris Frank isimli adamın rehber köpeği vardı. Rehber köpeği ile birlikte bütün ülkeyi geziyordu. Ne var ki rehber köpek böbrek yetmezliği ile baş etmeye çalışıyordu. Frank, bu hastalığa yol açan şeyin hayvanın kötü beslenmesinden kaynaklandığını düşünmekteydi. Bu nedenle eşi ile birlikte mutfağa girerek sağlıklı bir mama hazırlamaya karar vermişler.

Mama daha sonra bodrum katında imal edlimeye başlandı. Özel kavanozların içinde saklanıyordu. Böbrek yetmezliği şikayeti olan köpekler için özel hazırlanan mamalardı bunlar. Kavanozlar mamanın saklanması için iyi bir fikir olsa da saklanma sırasında kavanozların kırılması sorun yaratıyordu. Bu nedenle kavanoz yerine konserve kutusu kullanılmaya başlandı. Günümüzde hala  Hill’s kedi mamaları konserve içinde satılmaktadır.

Bu aşamadan sonra 1948 yılına gelindiğinde yeni bir ortaklık doğmuş oldu. Evcil hayvan maması formüllerininn üretimi için lisans alınmış oldu. Hill paketleme şirketi ile arada ortaklık kuruldu ve yeni bir şirket doğdu. Araştırma lab kuruldu ve farklı içeriklerde mamaların üretimine başlandı. Hill’s Pet Nutrition isimli şirkette mama üreticisinin oğlu bile çalışmaya başladı. Oğlu, sağlıklı evcil hayvanlar için mama üretimi konusunda açık olduğunu biliyordu. Buna yönelik yeni çalışmalar yapılmaya başlandı. İşte Hill’s markasının tarihi bu şekilde başladı.

Günümüzde ise Hill’s markası dünya çapında 86’dan fazla ülkede bulunuyor. Şirket cirosunun 1999 yılında 1 milyar dolara ulaştığı biliniyor. Her geçen sene, şirket büyüyerek daha tanınan bir marka haline geliyor. Dünyanın çeşitli yerlerindeki veteriner hekimler, evcil hayvan sağlığı için Hill’s mamalarının kullanması gerektiğini düşünüyor, kendi evcil hayvanlarını da bu mamalar ile besliyorlar.

Hill’s evcil hayvan beslenme merkezi günümüzde Topeka Kansas’ta bulunuyor. Merkezde beslenme uzmanları dahiliye uzmanları, veteriner hekimler bulunuyor. Uzman personel grubu besleyici içerikler oluşturmak için canla başla çalışıyor. Tesisin dünya standartlarında olduğu biliniyor. Tesis, Amerikan Hayvan Hastanesi Birliği diğer adıyla AAHA tarafından onaylanmıştır. Donanımlı veterinerlik hastanesi, harika mamaların beynidir.

Markanın macerası 1939’da tek bir sıradışı veteriner ile başlamasına rağmen günümüzde halen markanın ismi yaşıyor. En yüksek kaliteli prescription diet, ideal balance ve science plan mamaları evcil hayvanlarını en iyi şekilde beslemek isteyen hayvan sahiplerini bekliyor. bekliyor.

Markanın misyonu insanlar ile evcil hayvanlar arasında özel ilişkinin daha da güçlenmesini sağlamaktır. Vizyon ise, evcil hayvanların olabilecek en sağlıklı şekilde beslenmesi ve evcil hayvan mama pazarını en üst segmentte yer verilmesidir. Vizyonu ve misyonu ile Hill’s, küresel liderlik konumunu korumaktadır. Hill’s hayvanların uzun ve sağlıklı yaşamalarında en önemli noktanın beslenme olduğunu düşünüyor. Hill’s bütün bir dünyanın bunu bilmesi gerektiğini düşünüyor.

Markanın felsefesi evdeki hayvanlarınızdan yetiştirilen evcil hayvanlara kadar bütün hayvanların yaşamları boyunca sevgi ve özen gösterilmesi gerektiğine dayalıdır. Evcil hayvanlara yönelik mamalar, evcil hayvanların yaşamlarında olumlu anlamda bir fark yaratmaktadır. Hill’s evcil hayvan sahiplerine hayvanların her yerde sağlıklı olacağına dair taahhüt vermektedir.

Hill’s evcil hayvan mamalarının olağanüstü yaratıcısı olan Dr Mark Morris, hayvan sağlığının ciddiye alınması gerektiğini düşünen ilk insanlardandı. Dr Morris, beslenme ile hastalıklar arasında bağlantıyı görebilmiş ve hayvanların sağlığına kavuşmaları için daha üstün bir mamayı piyasaya sunmuştur. Dr Morris için o zamanlarda bir dönüm noktası yaşandı. Frank adlı kör adam ile tanışması markanın kuruluşunda temel noktayı oluşturdu.

Piyasada ilk olarak Hill’s Presciption diet adı mama çıktı. Bu mama çıkacak olan bütün mamalara adeta ilham kaynağı olacaktı. Hill’s mamaları çok sayıda kapsamlı kanıta dayalı olan klinik beslenme araştırmaları ile desteklenmektedir. Hayvanların kendilerine özel ihtiyaçlarının karşılanması için özel üretilmiş formüle sahiptir. Yüksek verimli ve en kaliteli formüle sahip olan mamalar, hayvanların en sevdiğidir.

Hill’s marka için doğru beslenme son derece önemlidir. Aksi halde sevimli dostların uzun ve sağlıklı yaşaması mümkün değildir. Hill’s pet nutrition tarafından çalışmalar yürütülür ve bu çalışmalar hayvanların besinsel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Küresel lider bir mama markası olan Hill’s hasta ve sağlıklı evcil hayvanlara hitap eder.

Hill’s Kedi Mamaları Çeşitleri

Hill’s mama çeşitleri doğru formüller ile farkl türden, yaştan, özellikten hayvanlara hitap etmesi ile biliniyor. Özel  ve geniş yelpazeye yayılan ihtiyaçların karşılanması için oluşturulan formül doğru beslenmenin önemini ortaya koyuyor. Hill’s evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, evcil hayvanlar için leziz mi leziz bir yemek oluyor.

Hill’s mama başarısını beslenme teknolojisinin kullanılmasına borçludur. Bilim her zaman başarının hizmetindedir. Her hayvanın hak ettiği şekilde yüksek kalitede beslenmesi gerekir. Bu nedenle Hill’s sürekli olarak mamalarını nasıl iyileştireceğine dair yol aramaktadır. Evcil hayvan mamalarının geliştirilmesi için bilim ile iş birliği yapılmaktadır. Klinik beslenme yaklaşımı uygulamanın gururu içinde olan marka, başarılarına başarı katmaya devam etmektedir.

Hill’s kedi mamaları hekimlerle birlikte geliştirilip onaylanmıştır. Kanıta dayalı tıp ile tutarlı olan marka, kör, kontrollü beslenme ve randomize olmak üzere 3 farklı beslenme çalışmasını sürdürmektedir. Bilimsel çalışmalar tıbbi ve besinsel araştırma yapmanın faydalarını ortaya net bir şekilde koymaktadır. En iyi klinik kararların alınması için klinik uzmanları, hasta değerleri ve yüksek kalite araştırma bulgularından faydalanmak gerekir.

Hill’s kedi maması içeriğinin temeli klinik beslenmedir. Klinik beslenme ise kapsamlı bilimsel araştırmalar ile başlayan bir yolculuktur. Ürünler evcil hayvanlara gerçek fayda sunar. Ayrıca hayvan sahiplerine beklenen faydalar sunulur ve ihtiyaçların karşılanması sağlanır. Veteriner hekimler farklı mamaları hayvanlar üzerinde test eder. Hekimler, her hastanın spesifik durumunu belirler ve doğru tanıyı koymak için çalışır. Çalışma süresi boyunca mamanın hayvan sağlığı üzerine olan olumlu etkisi ortaya çıkar. Mama faydaları değerlendirildikten sonra bu faydalar belgeler ile resmiyete kavuşturulmuş olur. Hill’s bu şekilde evcil kedi ve köpekler için mamalar geliştirmektedir.

Yapılan araştırmaların sonuçları ile uyumlu mamalar oluşturulur. Bazı besinlerden alınan aşırı ya da yetersiz miktarlar evcil hayvanların sağlığında risk oluşturabilir. Bu riskin azaltılması için hassas dengelenmiş beslenme gereklidir. Bütün Hill’s mama çeşitlerinde hassas dengelenmiş beslenme özelliği bulunur. Kanıta dayalı araştırma eşliğinde mamalar hayvanların yaşam tarzı, boyutu ve özel ihtiyaçlarına yönelik dengeli bir formüle çalışması içindedir.

Hill’s Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Hill’s mama çeşitleri arasından yavru kedi mama çeşitleri, diğer bütün mamalarda olduğu gibi besin maddelerinin dengeli bir birleşimi ile oluşturulmuştur. Kedi mamasının içinde az ya da çok olmaması gereken bileşenler belirlenmiştir. Besin maddelerinin yanlış dengesini içeren diyetler ne yazık ki hayvanlar arasında yaygın görülen hastalıklar ile sonuçlanmaktadır. Bu nedenle mamalarda bu noktaya dikkat etmek önem taşır.

Hill’s yavru kedi maması içinde dengeli bir besin dağılımı olmasaydı, sevimli dostunuzun hastalıklardan kaçması mümkün olmayacaktı. Mamaların içinde dengesiz besin içeriklerinin olması çeşitli aksaklıklara neden olabilir. Bu aksaklıktan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

·        Yorgunluk,

·        Az büyüme,

·        Zayıflık,

·        Vıcık dışkı,

·        Böbrek problemleri,

·        Gaz problemleri,

·        Kilo artışı,

·        Üre taşları evcil hayvanlarınızda görülebilir.

Bunların önüne geçmek için yüzde 100 dengelenmiş beslenme programı size yardımcı olacaktır. Dengeli bir beslenme programının sevimli hayvanınız üzerinde görülen etkileri şu şekilde sıralanabilir:

·        Sağlıklı sindirim,

·        İyi bir kas yapısı ve sağlıklı kas büyümesi,

·        Sağlıklı bir cilt ve deri,

·        Güçlü kemikler ve güçlü dişler,

·        Güçlü bağışıklık sistemi,

·        Parlak tüyler için Hill’s kedi mamalarını tercih edin.

Yapılan çalışmalar ne yazık ki her 4 kediden bir tanesinin aşırı kilolu olduğunu bir tanesinin de obez derecesinde aşırı kilolu olduğunu ortaya koymuştur. Kedilerin aşırı kilolu olması kalp krizi gibi ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Kilo fazlası olan kediler için özel beslenme düzenine geçilmesi gerekecektir. Hill’s kedi mamaları arasından aşırı kilolu olanlar için özel mamalar bulunmaktadır. Bu mamaların kalori düzeyi azaltılmıştır. Ne var ki kedileriniz az kalori almakla birlikte yedikleri mama oldukça lezzetlidir.

Kedinize Hill’s mamalarından  başka yiyecekler vermeniz halinde kedinizin kilo almasını kendi ellerinizle kolaylaştırmış olacaksınız. Bazı yiyecekler vardır ki onları kedilere vermek zehir etkisi yaratır ayrıca kedilerinizin şişmanlamasına yol açar. Bu yiyeceklerden kesinlikle verilmemeleri gerekenlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

·        Yağda kızarmış yiyecekler,

·        Tuzlu yiyecekler,

·        Sucuk,

·        Pastırma benzeri yiyecekler,

·        Dondurma,

·        Çikolata,

·        Laktoz içeren süt gibi besinler kedilere verilmemelidir.

Eğer daha önceden kediniz bu yiyeceklerden birini yediyse, bir sonraki sefer sizin yediğinizi gördüğü zaman o da isteyecektir. Vermemeniz halinde kediniz ağlayabilir, hırçınlaşabilir ve buna benzer tepkiler verebilir. Bu noktada kararlı olmanız önemlidir. Kediniz yalnızca size karşı olan zaafını kullanarak sizden yiyecek istemeye çalışıyor. İstediği yiyeceklerin onun sağlığına zararlı olacağından haberdar değil. Kararlı durun ve kedinizin sağlığıyla oynamayın.

Eğer kediniz kısırlaştırıldıysa, kısırlaşan kediler için özel mamalar kullanılması gerektiğini belirtmiştir. Özellikle idrar yolları sağlığının kısır kediler için desteklenmesi hayati önem taşımaktadır. Kısırlaşan kedilerin pek çoğunda idrar yollarında hastalık ortaya çıkma ihtimali yüksektir. Hill’s özel mamalarını tercih ederek bu hastalıkların meydana gelme olasılığını azaltabilirsiniz.

Eğer kedinizin idrar yollarında kristalleşme ya da tıkanmalar varsa bu durum kedinizin mamasında sorun olduğu anlamına gelir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde zaman kayıp etmeden kedinizin mamasını idrar yolları sağlığı için özel olarak üretilen Hill’s mamaları ile değişirmeniz gerekir. İdrar yollarında ileri seviyedeki tıkanmalar, hayati tehlike taşır. Bu nedenle kedilerin  idrar sağlığını göz ardı etmemek önemlidir.

Kediniz kısırlaştırılmışsa tercih edilen mamaların sterilize edilmiş olduğundan emin olmanız şarttır. Mama tercihini iyi yapmak, porsiyon miktarına uymak, kedinize uygun yerde ve zamanda mamasını vermek ve onunla yeteri kadar oynayıp ilgi göstermek, kedinizin mutlu ve sağlıklı olması için yeterlidir. Kedinizin mutluğunun ve sağlığının büyük ölçüde beslenme düzeni ile ilgili olduğunu unutmayın.

Hill’s Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Hill’s markası için kalite ve güvenlik son derece önemlidir. Markanın anlayışında kalite ve güvenliğe duyulan sabit bir bağlılık söz konusudur. Hill’s markası dahilinde 220’den fazla uzman kişi çalışmaktadır. Bu kişiler arasında hekimler, gıda ve beslenme uzmanları, gıda ve beslenme teknisyenleri, araştırmacıları yer almakadır. Bu kişiler evcil hayvan mamalarının ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için geliştirilmiştir.

Hill’s mama tesisleri sık kalite standarlarına uygundur ve denetlenmektedir. Tesise ancak Hill’s tarafından onaylanmış tedarikçilerden gelen malzemeler kabul edilmektedir. Her malzeme güvenlik açısında incelenir. Daha da önemlisi evcil hayvanların dymuş olduğu formülasyona sahip olup olmadığına bakılır. Her bir besin öğeleri bu şekilde analizden geçirilmiş olur.

Ürünlerin üretim sürecinde de benzer anlayışlar hakimdir. Evcil hayvanların hak ettiği yüksek standartların karşılanması adına bütün üretim tesislerinde kalite sistem denetimleri gerçekleştirilmektedir. cGMP yani Good Manufacturing Practices ve yüksek Hill’s kalite standartları sayesinde hayvan mamaları hijyenik ve temiz koşullar altında üretilir. Gözünüz arkada kalmaz.

Hill’s kısırlaştırılmış kedi maması ve diğer mama çeşitlerinde de evcil hayvanların yediği mamaların güvenliğinden emin olmak açısından çeşitli güvenlik uygulamaları yapılır. Bunun için her gün nihai güvenlik kontrol uygulaması bulunur. Evcil hayvan için besin maddeleri en önemli nokta olacağından, test noktasında bitmiş ürünlerin fiziksel kontrolü yapılır.

Söz konusu kedilerinizin sağlığı olduğunda onların besin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanız gerekmektedir. Bazen sofradan yemek vermek cazip gelse de bunun sakıncalarının farkında olmanız önemlidir. Bazı yiyecekler kedinizin sağlığ için zararlıdır. Hatta bazı besinler zehirli bile olabilir. Verilmemesi gereken besinlerin başında soğan ile sarımsak gelmektedir. Bu besinler kedinizin kırmızı kan hücrelerinin zarar görmesine neden olur.

Soğan ve sarımsak yiyen kedilerin davranışlarında bazı anormallikler olur. Halsizlik, iştahsızlık, soluk renkli diş etleri, turuncu ile lila rengi arasında idrar,  sürekli uyuma gibi belirtilerin varlığında kedinizi mutlaka veteriner hekime götürmeniz gerekir. Yanlış beslenme belirtilerden de anlayacağınız üzere kedinizin hayatını kabusa çevirebilir. Hill’s mamalarını tercih ettiğinizde böyle bir problemle karşıl

Hill's Kitten Healthy Development Ton Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5kg
YENİ Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: Hill's Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması
Analiz TablosuProtein: %38,4Yağ: %25,5Lif: %1,2Kül: %6,8Nem: %5,5Kalsiyum: %1,28Fosfor: %1,04Sodyum: %0,47Potasyum: %0,80Magnezyum: %0,10vitamin A: 12,770vitamin D3: 690 IUvitamin E: 650 mgvitamin C: 70 mgbeta karoten: 1,5 mgtaurin: 1,980 mgbakır: 14,3 mgdoğal koruyucu ve antioksidanlarİçerikBalık Y..
119,00TL
Vergiler Hariç:119,00TL
Hills Adult Hindili Pouch Yetişkin Kedi Konservesi 12x85 Gr
-22 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 615-604005-12
Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis hindi eti parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Adult kedi mamasının tadına bayılacak. Kedilerin olgunluk çağında enerji gereksinimlerini karşılamak için özellikle formüle edilmiş tam dengeli mükemmel lezzette..
74,90TL 96,00TL
Vergiler Hariç:74,90TL
Hills Adult Hindili Pouch Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr
-19 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 615-604005
Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis hindi eti parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Adult kedi mamasının tadına bayılacak. Kedilerin olgunluk çağında enerji gereksinimlerini karşılamak için özellikle formüle edilmiş tam dengeli mükemmel lezzette..
6,86TL 8,50TL
Vergiler Hariç:6,86TL
Hills Adult Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
-16 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604066
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikKuzu EtliIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
112,89TL 135,00TL
Vergiler Hariç:112,89TL
Hills Adult Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg
YENİ Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604067
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikKuzu EtliIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Hills Adult Okyanus Balıklı Pouch Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr
-19 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 615-604007
Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis okyanus balık eti parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Light Adult kedi mamasının tadına bayılacak. Kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı yağsız kas yapısını korumalarına yardımcı olmak için benzersiz bir Kilo Kontrol Formül&uu..
6,86TL 8,50TL
Vergiler Hariç:6,86TL
Hills Adult Tavuklu Pouch Yetişkin Kedi Konservesi 12x85 Gr
-22 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 615-604003-12
Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis et parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Adult tavuklu kedi mamasının tadına bayılacak. Kedilerin olgunluk çağında enerji gereksinimlerini karşılamak için özellikle formüle edilmiş tam dengeli mükemmel lezzett..
74,90TL 96,00TL
Vergiler Hariç:74,90TL
Hills Adult Tavuklu Pouch Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr
-19 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 615-604003
Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis et parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Adult tavuklu kedi mamasının tadına bayılacak. Kedilerin olgunluk çağında enerji gereksinimlerini karşılamak için özellikle formüle edilmiş tam dengeli mükemmel lezzett..
6,86TL 8,50TL
Vergiler Hariç:6,86TL
Hills Adult Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
-22 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604057
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
93,26TL 119,00TL
Vergiler Hariç:93,26TL
Hills Adult Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
-33 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604063
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu10-15 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
481,05TL 720,00TL
Vergiler Hariç:481,05TL
Hills Adult Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 3 Kg
-28 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604058
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
140,68TL 195,00TL
Vergiler Hariç:140,68TL
Hills Alabalıklı Pouch Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi 12x85 Gr
-22 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 615-604011-12
Kediniz, lezzetli sos içerisindeki nefis et parçalarından oluşan HILL'S SCIENCE PLAN Sterilized Cat Young Adult kedi mamasının tadına bayılacak. Kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı yağsız kas yapısını korumalarına yardımcı olmak için benzersiz Kilo Kontrol Formülün..
74,90TL 96,00TL
Vergiler Hariç:74,90TL
Hills Hairball İndoor Tavuklu Tüy Yumağı Önleyici Yaşlı Kedi Maması 1.5 Kg
-24 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604490
Yaş GrubuYaşlı (7+ Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti Tüy Yumağı Önleyici..
103,24TL 135,00TL
Vergiler Hariç:103,24TL
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Yaşlı Kedi Maması 1,5Kg
-17 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 650-603562
Yaş GrubuYaşlı (7+ Yaş)Tahıl OranıTahılsızPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
128,62TL 155,00TL
Vergiler Hariç:128,62TL
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5Kg
-25 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 650-603560
Yaş GrubuYavru (0-12 Ay)Tahıl OranıTahılsızPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarHamile ve Emziren Seçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
115,72TL 155,00TL
Vergiler Hariç:115,72TL
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5Kg
-25 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 650-603577
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahılsızPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikBalıklıIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
115,72TL 155,00TL
Vergiler Hariç:115,72TL
Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1.5 Kg
-14 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604048
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){background: #ddd;} .teknikDetay li:nth-child(even){background: #fff;} .teknikDetay .t1 {display: inline-block;width: 30%;} .tekn..
101,78TL 119,00TL
Vergiler Hariç:101,78TL
Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3 Kg
-23 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604049
Yaş GrubuYavru (0-12 Ay)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarHamile ve Emziren Seçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
161,91TL 209,00TL
Vergiler Hariç:161,91TL
Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması 2 Kg
-25 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-8775T
Yaş GrubuYavru (0-12 Ay)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikBalıklıIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarHamile ve Emziren Deri Tüy Hassasiyeti Seçici Damak Tadı Sindirim Hass..
111,98TL 149,00TL
Vergiler Hariç:111,98TL
Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması 400 Gr
-36 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-5198Y
Yaş GrubuYavru (0-12 Ay)Tahıl OranıTahılsızPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikBalıklıIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarDeri Tüy Hassasiyeti Seçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
22,54TL 35,00TL
Vergiler Hariç:22,54TL
Hills Kitten Ton Balıklı Yavru Kedi Maması 400+400 Gr
-47 % Stokta yok
Hills Light Tavuklu Diyet Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
-15 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604080
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarKilo Kontrolü Seçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
101,66TL 119,00TL
Vergiler Hariç:101,66TL
Hills Light Tavuklu Diyet Yetişkin Kedi Maması 3 Kg
-23 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604081
Yaş GrubuYetişkin (1-7 Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarKilo Kontrolü Seçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
161,91TL 209,00TL
Vergiler Hariç:161,91TL
Hills Mature +7 Tavuklu Yaşlı Kedi Maması 1.5 Kg
-22 % Stokta yok
Marka: Hill’s Ürün Kodu: 610-604097
Yaş GrubuYaşlı (7+ Yaş)Tahıl OranıTahıllıPaket Boyutu0-5 KgÜrün İçerikTavukluIrklara ÖzelTüm IrklarÖzel İhtiyaçlarSeçici Damak Tadı Sindirim Hassasiyeti..
93,26TL 119,00TL
Vergiler Hariç:93,26TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)